Skip to main content

Türkiye'de iki saatten uzun süren YGS pazar günü saat 10.00'da

Ygs sınavı kaç saat sürüyor? Ne zaman gerçekleşecek? Adayların yanında bulundurmaları gereken evraklar nelerdir? Ösym'nin kopya hakkındaki önlemleri?

Türkiye'de iki saatten uzun (2 saat 40 dakika) süren Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) pazar günü (bugün - 23/03/2014) saat 10.00'da gerçekleşecektir.

Adayların sınav giriş kağıtları ile kimliklerini (ya da pasaport) yanında bulundurmaları ve en geç saat 09.00'da sınav giriş kapısında hazır bulunmaları gerekmektedir. Fotoğrafsız ve ya T.C. kimlik numarası üzerinde okunur bir şekilde bulunmayan kimlikle gelen adaylar sınav salonuna alınmayacaktır.

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) kopyaya karşı sıkı güvenlik önlemleri alındığını bildirdi. Türkiye'de 2010 yılında çıkan kopya skandalı, sınav güvenliğini sarsan bir olay haline gelmişti.

Sınava giren bütün öğrenci arkadaşlara başarılar diliyoruz.!

sınav sonuçları için buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

By olivercan, Keep Calm Because All is Well!

Comments

Popular posts from this blog

Simply Hacking Facebook Account with Kali Linux

Hi guys, today I will show you how to hack a Facebook account with  Kali Linux.

Vodafone'da Sms Gönderimi için Bakiyeniz Yetersizdir Sorunu Çözüldü

Vodafone'nun sms gönderimi için bakiyeniz yetersizdir Sorunu Çözüldü!.

EXCELde Belli Satirlari ya da Sütunları Dondurmak, Sabitlemek

Excel'de önemli gördüğümüz üst satır -başlık- kısmını veya sol sutunu sabit tutmak, her sayfada görünmesini sağlamak artık çok kolay.

How to Hack WhatsApp Account Bluestack

How to hack WhatsApp account??? WhatsApp is currently one of the most secure messaging services purely because it works with a particular phone number and requires a certain code.

Windows Mavi Ekran (Critical Structure Corruption) Hatası

Resimdeki gibi mavi ekran hatası yada dondurma kodu alırsanız, bilgisayarınız veri kaybını önlemek için kendini aniden kapatır. Herhangi bir donanımsal aygıt yada bu aygıtlarla ilgili bir yazılım hataya neden olabilir. Bu aynı zamanda sistemin, geçersiz bir belleğe işaret ettiğini de gösterir. Bunun gibi sinir bozucu mavi ekran hatasından kurtulmak için şu yolları denemenizi tavsiye ederim. Bütün harici aygıt sürücülerinizi kaldırarak işe yarayıp yaramadığını kontrol edebilirsiniz.(fare ve klavye hariç.) Ayrıca bilgisayar üreticinizin ana sayfasına girip bilgisayarınız için en güncel yazılım sürücülerini indirebilirsiniz. Ek olarak sürücü yazılımlarınızı da güncellemenizi tavsiye ederim. Bilgisayarınızı Safe Mode(güvenli mod)'da açın:   Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra güvenli modda açın. Güvenli modda açtıktan sonra aynı hatayı alıp almadığınızı kontrol edin.Eğer hata devam ediyorsa Clean boot(temiz başlatma) işlemi yapmanız gerekiyor.Temiz başlatma(clean boot