Skip to main content

Otomatik Yönlendirme Hatasi


Merhaba arkadaşlar bir çok site , blog sahibini çileden çıkartan bu otomotik sayfa yönlendirme sorununu nasıl çözebilirsiniz? adım adım ilerleyelim;

1.İlk olarak otomotik olarak yönlendirildiğiniz sitenin ismini kendi HTML kodlarınızın arasında arayın, eğer bulursanız silin ve sorun düzelmiş olur.

2.Eğer yönlendirildiğiniz sitenin ismini HTML kodlarınız arasında bulamıyorsanız indirdiğiniz şablona gizlenmiş url var demektir. Bunun için kendi HTML kodlarınızın göründüğü sayfanın en alt kısmına gelip ''remove'' kelimesine bakın . Remove kelimesinin olduğu kısmı silin. script olarak yazılan bu kodda eğer template sahibinin istemedği yeri silerseniz şu sayfaya yönlensin diye komut yazmıştır template sahibi.

3.Bu adımlardan sonra başka sayfaya yönlendirme gibi bir durumunuz olmuyacaktır.

4.Son olarak bilgisayarınızın denetim masası bölümüne girerek haberinizin olmadağı yüklü programlar varsa onlarıda silin ve pc yi yeniden başlatın.
Sorununuz çözülmüş olucaktır.

Comments

Popular posts from this blog

Simply Hacking Facebook Account with Kali Linux

Hi guys, today I will show you how to hack a Facebook account with  Kali Linux.

Vodafone'da Sms Gönderimi için Bakiyeniz Yetersizdir Sorunu Çözüldü

Vodafone'nun sms gönderimi için bakiyeniz yetersizdir Sorunu Çözüldü!.

EXCELde Belli Satirlari ya da Sütunları Dondurmak, Sabitlemek

Excel'de önemli gördüğümüz üst satır -başlık- kısmını veya sol sutunu sabit tutmak, her sayfada görünmesini sağlamak artık çok kolay.

How to Hack WhatsApp Account Bluestack

How to hack WhatsApp account??? WhatsApp is currently one of the most secure messaging services purely because it works with a particular phone number and requires a certain code.

Windows Mavi Ekran (Critical Structure Corruption) Hatası

Resimdeki gibi mavi ekran hatası yada dondurma kodu alırsanız, bilgisayarınız veri kaybını önlemek için kendini aniden kapatır. Herhangi bir donanımsal aygıt yada bu aygıtlarla ilgili bir yazılım hataya neden olabilir. Bu aynı zamanda sistemin, geçersiz bir belleğe işaret ettiğini de gösterir. Bunun gibi sinir bozucu mavi ekran hatasından kurtulmak için şu yolları denemenizi tavsiye ederim. Bütün harici aygıt sürücülerinizi kaldırarak işe yarayıp yaramadığını kontrol edebilirsiniz.(fare ve klavye hariç.) Ayrıca bilgisayar üreticinizin ana sayfasına girip bilgisayarınız için en güncel yazılım sürücülerini indirebilirsiniz. Ek olarak sürücü yazılımlarınızı da güncellemenizi tavsiye ederim. Bilgisayarınızı Safe Mode(güvenli mod)'da açın:   Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra güvenli modda açın. Güvenli modda açtıktan sonra aynı hatayı alıp almadığınızı kontrol edin.Eğer hata devam ediyorsa Clean boot(temiz başlatma) işlemi yapmanız gerekiyor.Temiz başlatma(clean boot