Skip to main content

20 Lira En Güzel Kağıt Paradır.

20 lira en güzel kağıt paradır.

20 lira en güzel kağıt paradır. Ne azdır ne de çoktur. Ne zengin hissettirir insanı, ne de fakir.

Vakurdur kendi halinde takılır. Bir beş lira gibi yanında biri olmadan da dolaşabilir. Ona güvenip yemek de yiyebilirsin, dışarı da çıkabilirsin; gücü her şeye yeter orta sınıf süper kahramandır. Yakın arkadaşı on lira gibi can sıkmaz.

Rahatça işleme girer. Para üstü alırken bozuk sordurmaz. Bir elli lira gibi. 

Bulsan sevinirsin ama kaybetsen üzülmezsin. Rahattır strese sokmaz insanı bir yüz lira gibi düştü mü, yırtıldı mı, ıslandı mı diye. 

Arka cebinde bile seyahat eder. Bir iki yüz liranın yarattığı kendini beğenmişliği yaşatmaz haddini hatırlatır.

Kısacası güzeldir. Yirmi lira paraların içinde en masumudur en mağruru dur.

Allah herkese yirmi lira rahatlığında bir hayat versin. :-)

Keep Calm, All is well !

Comments

Popular posts from this blog

Simply Hacking Facebook Account with Kali Linux

Hi guys, today I will show you how to hack a Facebook account with  Kali Linux.

Vodafone'da Sms Gönderimi için Bakiyeniz Yetersizdir Sorunu Çözüldü

Vodafone'nun sms gönderimi için bakiyeniz yetersizdir Sorunu Çözüldü!.

EXCELde Belli Satirlari ya da Sütunları Dondurmak, Sabitlemek

Excel'de önemli gördüğümüz üst satır -başlık- kısmını veya sol sutunu sabit tutmak, her sayfada görünmesini sağlamak artık çok kolay.

How to Hack WhatsApp Account Bluestack

How to hack WhatsApp account??? WhatsApp is currently one of the most secure messaging services purely because it works with a particular phone number and requires a certain code.

Windows Mavi Ekran (Critical Structure Corruption) Hatası

Resimdeki gibi mavi ekran hatası yada dondurma kodu alırsanız, bilgisayarınız veri kaybını önlemek için kendini aniden kapatır. Herhangi bir donanımsal aygıt yada bu aygıtlarla ilgili bir yazılım hataya neden olabilir. Bu aynı zamanda sistemin, geçersiz bir belleğe işaret ettiğini de gösterir. Bunun gibi sinir bozucu mavi ekran hatasından kurtulmak için şu yolları denemenizi tavsiye ederim. Bütün harici aygıt sürücülerinizi kaldırarak işe yarayıp yaramadığını kontrol edebilirsiniz.(fare ve klavye hariç.) Ayrıca bilgisayar üreticinizin ana sayfasına girip bilgisayarınız için en güncel yazılım sürücülerini indirebilirsiniz. Ek olarak sürücü yazılımlarınızı da güncellemenizi tavsiye ederim. Bilgisayarınızı Safe Mode(güvenli mod)'da açın:   Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra güvenli modda açın. Güvenli modda açtıktan sonra aynı hatayı alıp almadığınızı kontrol edin.Eğer hata devam ediyorsa Clean boot(temiz başlatma) işlemi yapmanız gerekiyor.Temiz başlatma(clean boot