Skip to main content

Benim Ciftligim Android Uygulaması


Çiftlik oyunları severler “Benim Çiftliğim” oyununa hoş geldiniz. Birbirinden güzel hayvanlar ve eğlenceli müziği ile güzel bir çiftlik macerası sizleri bekliyor.

Kız ve erkek çocuklar için muhteşem bir çiftlik oyunu.

Bu çiftliğimizde 6 farklı çiftlik hayvanı sunulmaktadır:
- yaramaz bir kuzu,
- sabahların neşe kaynağı ve gür sesli bir horoz,
- uçmayı seven bir ördek,
- sevimli civcivler,
- çiftliğin vazgeçilmezi inek
- ve sevimli bir kurbağa

Siz çiftlik oyunu severler için özenle yapılmış ve oldukça kaliteli görsellere sahip bu oyun, daha da eğlenceli zaman geçirmenizi, çocuğunuzun çiftlikteki hayvanların farklılıklarını bulması ve keyifli bir şekilde hayvanları tanıması sağlanacaktır.


Bu uygulamanın ana hedeflerinden bazıları çocuğunuzun bilişsel gelişimin temel unsurlarından olan:
- el-göz koordinasyonu,
- karşılaştırma becerisi
- eşleştirme kabiliyeti,
- ve görsel hafıza
becerilerinin geliştirmesinde yardımcı olması amaçlanmaktadır.

Bu hayvanlar kullanılarak çocuğunuzun aşağıdaki sorulara cevap bulması beklenmektedir:
“Hayvanları öğreniyorum”
“Ben kimim?”
“Hangisinin sesi?”
“ses-isim İlişkilendirmesi”
 
Tek yapmanız gereken oyunumuzu indirmek ve hayvanların üstüne tıklayarak hem ismini hem de çıkardığı sesi öğrenmektir. İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sol üst köşedeki mavi butona basarak arka plan müziği kapatıp açabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz!

Comments

  1. I’ve been ripped off , thankfully my friend gave me a reliable contact, he works with discretion and delivers, he does all sorts of hacks, I would prefer to let his services speak for itself, you can contact him spylink80@keemail.me

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Simply Hacking Facebook Account with Kali Linux

Hi guys, today I will show you how to hack a Facebook account with  Kali Linux.

Vodafone'da Sms Gönderimi için Bakiyeniz Yetersizdir Sorunu Çözüldü

Vodafone'nun sms gönderimi için bakiyeniz yetersizdir Sorunu Çözüldü!.

EXCELde Belli Satirlari ya da Sütunları Dondurmak, Sabitlemek

Excel'de önemli gördüğümüz üst satır -başlık- kısmını veya sol sutunu sabit tutmak, her sayfada görünmesini sağlamak artık çok kolay.

How to Hack WhatsApp Account Bluestack

How to hack WhatsApp account??? WhatsApp is currently one of the most secure messaging services purely because it works with a particular phone number and requires a certain code.

Windows Mavi Ekran (Critical Structure Corruption) Hatası

Resimdeki gibi mavi ekran hatası yada dondurma kodu alırsanız, bilgisayarınız veri kaybını önlemek için kendini aniden kapatır. Herhangi bir donanımsal aygıt yada bu aygıtlarla ilgili bir yazılım hataya neden olabilir. Bu aynı zamanda sistemin, geçersiz bir belleğe işaret ettiğini de gösterir. Bunun gibi sinir bozucu mavi ekran hatasından kurtulmak için şu yolları denemenizi tavsiye ederim. Bütün harici aygıt sürücülerinizi kaldırarak işe yarayıp yaramadığını kontrol edebilirsiniz.(fare ve klavye hariç.) Ayrıca bilgisayar üreticinizin ana sayfasına girip bilgisayarınız için en güncel yazılım sürücülerini indirebilirsiniz. Ek olarak sürücü yazılımlarınızı da güncellemenizi tavsiye ederim. Bilgisayarınızı Safe Mode(güvenli mod)'da açın:   Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra güvenli modda açın. Güvenli modda açtıktan sonra aynı hatayı alıp almadığınızı kontrol edin.Eğer hata devam ediyorsa Clean boot(temiz başlatma) işlemi yapmanız gerekiyor.Temiz başlatma(clean boot