Skip to main content

Başarısızlık mı? Deneyim mi?

Yenilgi ya da başarısızlık insanın elinde olabilecek durumlar

gibi görünse de aslında çoğu zaman kendisinde olmayan dış etkenlere bağlıdır.

Ortaklaşa yapılan bir projeden tekrar edillen deneyimle şu söylenebilir "insanlara iş yaptırmak gerçekten çok zordur!"

Diğer taraftan eğer bütün olanaklar elinizde olduğu halde o işi yapamıyorsanız o zaman başarısızsınız!

Başka koşullara bağlı olan işler için insanın kendisini başarısız görmesi mantıklı değil, olması gereken "herkesten daha fazla emek sarfettim, elimden gelen bu kadar" diyerek iç huzurunu da koruyarak yola devam etmektir.

Maçtan sonra söylenen umut sözcüğü "Önümüzdeki maçlara bakacağız." ve Nelson Mandela'nın “Hiçbir zaman kaybetmem. Ya kazanırım ya da öğrenirim.” dediği gibi!

Tembellik etmediğiniz sürece bu hayat yolunda ya kazanan ya da deneyim kazanan tarafta olacaksanız!

Comments

Popular posts from this blog

Simply Hacking Facebook Account with Kali Linux

Hi guys, today I will show you how to hack a Facebook account with  Kali Linux.

Vodafone'da Sms Gönderimi için Bakiyeniz Yetersizdir Sorunu Çözüldü

Vodafone'nun sms gönderimi için bakiyeniz yetersizdir Sorunu Çözüldü!.

EXCELde Belli Satirlari ya da Sütunları Dondurmak, Sabitlemek

Excel'de önemli gördüğümüz üst satır -başlık- kısmını veya sol sutunu sabit tutmak, her sayfada görünmesini sağlamak artık çok kolay.

How to Hack WhatsApp Account Bluestack

How to hack WhatsApp account??? WhatsApp is currently one of the most secure messaging services purely because it works with a particular phone number and requires a certain code.

Windows Mavi Ekran (Critical Structure Corruption) Hatası

Resimdeki gibi mavi ekran hatası yada dondurma kodu alırsanız, bilgisayarınız veri kaybını önlemek için kendini aniden kapatır. Herhangi bir donanımsal aygıt yada bu aygıtlarla ilgili bir yazılım hataya neden olabilir. Bu aynı zamanda sistemin, geçersiz bir belleğe işaret ettiğini de gösterir. Bunun gibi sinir bozucu mavi ekran hatasından kurtulmak için şu yolları denemenizi tavsiye ederim. Bütün harici aygıt sürücülerinizi kaldırarak işe yarayıp yaramadığını kontrol edebilirsiniz.(fare ve klavye hariç.) Ayrıca bilgisayar üreticinizin ana sayfasına girip bilgisayarınız için en güncel yazılım sürücülerini indirebilirsiniz. Ek olarak sürücü yazılımlarınızı da güncellemenizi tavsiye ederim. Bilgisayarınızı Safe Mode(güvenli mod)'da açın:   Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra güvenli modda açın. Güvenli modda açtıktan sonra aynı hatayı alıp almadığınızı kontrol edin.Eğer hata devam ediyorsa Clean boot(temiz başlatma) işlemi yapmanız gerekiyor.Temiz başlatma(clean boot