Skip to main content

Popular posts from this blog

Simply Hacking Facebook Account with Kali Linux

Hi guys, today I will show you how to hack a Facebook account with  Kali Linux.

Vodafone'da Sms Gönderimi için Bakiyeniz Yetersizdir Sorunu Çözüldü

Vodafone'nun sms gönderimi için bakiyeniz yetersizdir Sorunu Çözüldü!.

Hızlı Okumayı Etkileyen Faktörler ve Nedenleri

Okumamızı etkileyen fiziksel ve psikolojik durumlar nelerdir? Bu durumlarla başa çıkma yolları nelerdir? Hızlı okuma adımları nelerdir?  Hızlı okuma için temel teknikler hangileridir? Hızlı okumada hangi adımlar takip edilmelidir? Bazı öneriler ve daha fazlası... Okuma performansımızı iyileştirmek için öncelikle olumsuz okuma alışkanlıklarımızdan kurtulmamız, onların yerine olumlu alışkanlıklar koymamız gerekir. Okumaya başladığımız ilk günden bugüne kendi kendimize ya da yanlış yönlendirmeler sonucu edindiğimiz bir çok olumsuz alışkanlığımız hem hızlı okumamızı, hem de hızlı kavramamızı engellemektedir.

Windows Mavi Ekran (Critical Structure Corruption) Hatası

Resimdeki gibi mavi ekran hatası yada dondurma kodu alırsanız, bilgisayarınız veri kaybını önlemek için kendini aniden kapatır. Herhangi bir donanımsal aygıt yada bu aygıtlarla ilgili bir yazılım hataya neden olabilir. Bu aynı zamanda sistemin, geçersiz bir belleğe işaret ettiğini de gösterir. Bunun gibi sinir bozucu mavi ekran hatasından kurtulmak için şu yolları denemenizi tavsiye ederim. Bütün harici aygıt sürücülerinizi kaldırarak işe yarayıp yaramadığını kontrol edebilirsiniz.(fare ve klavye hariç.) Ayrıca bilgisayar üreticinizin ana sayfasına girip bilgisayarınız için en güncel yazılım sürücülerini indirebilirsiniz. Ek olarak sürücü yazılımlarınızı da güncellemenizi tavsiye ederim. Bilgisayarınızı Safe Mode(güvenli mod)'da açın:   Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra güvenli modda açın. Güvenli modda açtıktan sonra aynı hatayı alıp almadığınızı kontrol edin.Eğer hata devam ediyorsa Clean boot(temiz başlatma) işlemi yapmanız gerekiyor.Temiz başlatma(clean boot

How to Hack WhatsApp Account Bluestack

How to hack WhatsApp account??? WhatsApp is currently one of the most secure messaging services purely because it works with a particular phone number and requires a certain code.