Skip to main content

Türkiye'de iki saatten uzun süren YGS pazar günü saat 10.00'da

Ygs sınavı kaç saat sürüyor? Ne zaman gerçekleşecek? Adayların yanında bulundurmaları gereken evraklar nelerdir? Ösym'nin kopya hakkındaki önlemleri?

Türkiye'de iki saatten uzun (2 saat 40 dakika) süren Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) pazar günü (bugün - 23/03/2014) saat 10.00'da gerçekleşecektir.

Adayların sınav giriş kağıtları ile kimliklerini (ya da pasaport) yanında bulundurmaları ve en geç saat 09.00'da sınav giriş kapısında hazır bulunmaları gerekmektedir. Fotoğrafsız ve ya T.C. kimlik numarası üzerinde okunur bir şekilde bulunmayan kimlikle gelen adaylar sınav salonuna alınmayacaktır.

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) kopyaya karşı sıkı güvenlik önlemleri alındığını bildirdi. Türkiye'de 2010 yılında çıkan kopya skandalı, sınav güvenliğini sarsan bir olay haline gelmişti.

Sınava giren bütün öğrenci arkadaşlara başarılar diliyoruz.!

sınav sonuçları için buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

By olivercan, Keep Calm Because All is Well!

Comments

Popular posts from this blog

Vodafone'da Sms Gönderimi için Bakiyeniz Yetersizdir Sorunu Çözüldü

Vodafone'nun sms gönderimi için bakiyeniz yetersizdir Sorunu Çözüldü!.

How to Hack WhatsApp Account Bluestack

How to hack WhatsApp account??? WhatsApp is currently one of the most secure messaging services purely because it works with a particular phone number and requires a certain code.

EXCELde Belli Satirlari ya da Sütunları Dondurmak, Sabitlemek

Excel'de önemli gördüğümüz üst satır -başlık- kısmını veya sol sutunu sabit tutmak, her sayfada görünmesini sağlamak artık çok kolay.

Simply Hacking Facebook Account with Kali Linux

Hi guys, today I will show you how to hack a Facebook account with  Kali Linux.

Polonya'da Erasmus, Szczecin'e Yol Haritasi

#Erasmus için Polonya'nın Szczecin şehrine gidecek arkadaşlar için detaylı #yol #harita sı ve Szczecin hakkında bilmeniz gerekenler... Polonya Szczecin'de Erasmus için Yol Haritasi