Skip to main content

Otomatik Yönlendirme Hatasi


Merhaba arkadaşlar bir çok site , blog sahibini çileden çıkartan bu otomotik sayfa yönlendirme sorununu nasıl çözebilirsiniz? adım adım ilerleyelim;

1.İlk olarak otomotik olarak yönlendirildiğiniz sitenin ismini kendi HTML kodlarınızın arasında arayın, eğer bulursanız silin ve sorun düzelmiş olur.

2.Eğer yönlendirildiğiniz sitenin ismini HTML kodlarınız arasında bulamıyorsanız indirdiğiniz şablona gizlenmiş url var demektir. Bunun için kendi HTML kodlarınızın göründüğü sayfanın en alt kısmına gelip ''remove'' kelimesine bakın . Remove kelimesinin olduğu kısmı silin. script olarak yazılan bu kodda eğer template sahibinin istemedği yeri silerseniz şu sayfaya yönlensin diye komut yazmıştır template sahibi.

3.Bu adımlardan sonra başka sayfaya yönlendirme gibi bir durumunuz olmuyacaktır.

4.Son olarak bilgisayarınızın denetim masası bölümüne girerek haberinizin olmadağı yüklü programlar varsa onlarıda silin ve pc yi yeniden başlatın.
Sorununuz çözülmüş olucaktır.

Comments

Popular posts from this blog

Vodafone'da Sms Gönderimi için Bakiyeniz Yetersizdir Sorunu Çözüldü

Vodafone'nun sms gönderimi için bakiyeniz yetersizdir Sorunu Çözüldü!.

EXCELde Belli Satirlari ya da Sütunları Dondurmak, Sabitlemek

Excel'de önemli gördüğümüz üst satır -başlık- kısmını veya sol sutunu sabit tutmak, her sayfada görünmesini sağlamak artık çok kolay.

How to Hack WhatsApp Account Bluestack

How to hack WhatsApp account??? WhatsApp is currently one of the most secure messaging services purely because it works with a particular phone number and requires a certain code.

Simply Hacking Facebook Account with Kali Linux

Hi guys, today I will show you how to hack a Facebook account with  Kali Linux.

Android farkli ekran tipleri icin tasarim yapmak

Birincisi, Layout seçimi çok önemli.
     Yaptığım araştırmalar sonucunda öğrendim ki AbsouluteLayout belki de en kötü seçim. AbsoluteLayout ile öğeler için kesin bir yer belirleyebilirsiniz. Örn: position x=110px, y=180px; Fakat bu kesinlikle önerilmeyen bir durum çünkü farklı ekranlarda veya farklı çözünürlükteki Android cihazlarda kaymalar olduğunu göreceksiniz. 
     Bunun yerine RelativeLayout kullanmanızı tavsiye ederim. RelativeLayout’ta parent-view’e göre ya da diğer elemanlara göre(relatively – bunlarla bağlantılı) bir pozisyon seçileceği için, istediğiniz tasarıma en yakın görünümü elde etmek mümkün. Layout seçimini hallettikten sonra sıradaki işlem olarak farklı ekran tipleri için tasarım yapmaya geldi.

     Farklı ekran tipleri için tasarım yapmak (res/ folder)
     Android dünyasında çok sayıda ve farklı boyut ve çözünürlükte ekran tipi mevcut. Bunların hepsi için ayrı ayrı tasarım yapmak mümkün değil. Temel olarak üç farklı ekran boyutunu referans alıp(small, medium, l…